RUS
Выбрать раздел
Эммасте

Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava

Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava
Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava - фото 1
Обновлено: 1 декабря 2022, 09:37 ID: 1766414
274 /штука
Эммасте, EE
на Флагма с 22 сентября 2022
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht

Описание

Teave Casio PX-S1000 OB kohta

Juba üle 15 aasta on Privia klaverid pakkunud puhast klaverikogemust igas olukorras. Nüüd toob PX-S1000 Privia pillide perekonda värske uue disaini, muutes hiilgava tehnoloogia osaks teie muusikalisest elust.

Disainitud inspiratsioon
PX-S1000 silmatorkav disain sobib igasse ruumi, igasse sisekujundusse ja igasse meeleolu. Selle klanitud, läikiv paneel ja ühekorpuse ümbris toovad esile luksusliku akustilise suurejoonelisuse uhkes korpuses, mis on vaevalt suurem kui klahvid ise.

Täiuslik puudutus
Kunagi pole olnud nii õhukest klaviatuuri, mis nii hästi mõjuks. PX-S1000 suurepärane puudutus tuleneb äsja disainitud täiskaalutud nutika haamriga klaviatuurist, mis pakub autentset ja kompromissitu klaveri puudutust uskumatult väikese ruumijäljega. Casio patenteeritud klahvide skaleerimissüsteem kordab iga 88 klahvi individuaalseid omadusi, samas kui eebenipuu ja elevandiluu klahvitekstuurid tagavad enesekindla mängimise igas kliimas.

Klaver ja kaugemale
PX-S1000 sisaldab 18 tooni, sealhulgas hingematvalt akustilist tiibklaverit. Täiustatud keelpillide resonants paljastab vibreerivate keelpillide vahelised harmoonilised suhted, samas kui summutusresonants lisab sügavust ja rikkust. Kui pedaali vajutada, kuulete isegi siibri tõusu ja langemist ning klahvide peent mehaanilist heli, mis kõlavad ja naasevad algsesse asendisse. Haamri reaktsioon ja võtme väljalülitamise simulatsioon pakuvad veelgi suuremaid detaile, reageerides loomulikult teie mängudünaamikale. Lisaks klaverile leiate ka elutruud tite ja pilliroo elektriklaverid, oreleid, keelpillid, vibrafoni, klavessiini ja palju muud.

Nüüd näete seda
PX-S1000 puutetundliku anduri juhtnupud tulevad esile ainult toitenuppu vajutades ning neid on lihtne näha ja kasutada igas valguses. Need tuhmuvad väljalülitamisel, jättes alles vaid puhta ja õmblusteta ülemise paneeli.

Sinised märkmed
Kõik Bluetooth-kõlarid, mis teie kodus lebasid, on just vananenud. Integreeritud Bluetooth-heli võimaldab teil ühendada oma seadme juhtmevabalt PX-S1000-ga, esitades muusikat selle võimsa stereovõimendussüsteemi kaudu. Nüüd saate lihtsalt oma lemmikmuusika nautimise asemel bändiga liituda.

Enda eest rääkimine
Stereokõlarisüsteem edastab kristallselget heli nii mängijale kui ka publikule ning on loodud nii, et see kõlab täpselt, kui silmitsi seisab.

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Характеристики

Производитель
Casio
,  Эммасте, EE
на Флагма с 22 сентября 2022
Эммасте, EE
Работает на Флагма с 22 сентября 2022
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht
Популярные производители в категории: Рояли
Контактная информация
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×