en
Select category
Emmaste

Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava

Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava
Casio PX-S1000 Privia 88-klahviline õhuke digitaalne konsoolklaver 18 tooniga, punane (ava - photo 1
Renewed: 1 December 2022, 09:37 ID: 1766414
274/piece
Flagma member since 22 September 2022
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht

Description

Teave Casio PX-S1000 OB kohta

Juba üle 15 aasta on Privia klaverid pakkunud puhast klaverikogemust igas olukorras. Nüüd toob PX-S1000 Privia pillide perekonda värske uue disaini, muutes hiilgava tehnoloogia osaks teie muusikalisest elust.

Disainitud inspiratsioon
PX-S1000 silmatorkav disain sobib igasse ruumi, igasse sisekujundusse ja igasse meeleolu. Selle klanitud, läikiv paneel ja ühekorpuse ümbris toovad esile luksusliku akustilise suurejoonelisuse uhkes korpuses, mis on vaevalt suurem kui klahvid ise.

Täiuslik puudutus
Kunagi pole olnud nii õhukest klaviatuuri, mis nii hästi mõjuks. PX-S1000 suurepärane puudutus tuleneb äsja disainitud täiskaalutud nutika haamriga klaviatuurist, mis pakub autentset ja kompromissitu klaveri puudutust uskumatult väikese ruumijäljega. Casio patenteeritud klahvide skaleerimissüsteem kordab iga 88 klahvi individuaalseid omadusi, samas kui eebenipuu ja elevandiluu klahvitekstuurid tagavad enesekindla mängimise igas kliimas.

Klaver ja kaugemale
PX-S1000 sisaldab 18 tooni, sealhulgas hingematvalt akustilist tiibklaverit. Täiustatud keelpillide resonants paljastab vibreerivate keelpillide vahelised harmoonilised suhted, samas kui summutusresonants lisab sügavust ja rikkust. Kui pedaali vajutada, kuulete isegi siibri tõusu ja langemist ning klahvide peent mehaanilist heli, mis kõlavad ja naasevad algsesse asendisse. Haamri reaktsioon ja võtme väljalülitamise simulatsioon pakuvad veelgi suuremaid detaile, reageerides loomulikult teie mängudünaamikale. Lisaks klaverile leiate ka elutruud tite ja pilliroo elektriklaverid, oreleid, keelpillid, vibrafoni, klavessiini ja palju muud.

Nüüd näete seda
PX-S1000 puutetundliku anduri juhtnupud tulevad esile ainult toitenuppu vajutades ning neid on lihtne näha ja kasutada igas valguses. Need tuhmuvad väljalülitamisel, jättes alles vaid puhta ja õmblusteta ülemise paneeli.

Sinised märkmed
Kõik Bluetooth-kõlarid, mis teie kodus lebasid, on just vananenud. Integreeritud Bluetooth-heli võimaldab teil ühendada oma seadme juhtmevabalt PX-S1000-ga, esitades muusikat selle võimsa stereovõimendussüsteemi kaudu. Nüüd saate lihtsalt oma lemmikmuusika nautimise asemel bändiga liituda.

Enda eest rääkimine
Stereokõlarisüsteem edastab kristallselget heli nii mängijale kui ka publikule ning on loodud nii, et see kõlab täpselt, kui silmitsi seisab.

The owner of the ad has the most up-to-date information.

Characteristics

Manufacturer
Casio
Flagma member since 22 September 2022
Still looking for:
Works by Flagma since 22 September 2022
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht
Popular manufacturers in the category: Grand pianos
Contact information
Aemilie Adonnis Patriackk
Aemilie Adonnis Patriackk
peamuugijuht
By phone
In messenger
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to prepayment if you are not sure about the reliability of the user.
Write a message
Select category
×